ELEKTRONİK PROJELER

Ürünlerin tamamı, mühendislerimizce tasarlanmakta ve geliştirilmektedir. Tüm ürün geliştirme çalışmaları firmamız Ar-Ge Ekibince yürütülen proje unsurları, firmamız mühendislerince mobilya sektöründeki çözüm ortaklarının talepleri ve müşteri ihtiyaçlarına göre güncellenmekte ve yeni trendlere uygun hale getirilmektedir.

 

 

Akıllı Sıra Yönetim Sistemleri

Kapı veya vezne üzerine takılır. Kişiler sıralarını bu panellerden takip ederler. Çağrı yapıldığında yanıp sönerek ve sesli ikaz vererek sıradakini davet eder. Her panelin kendi ses ünitesi üzerindedir.

 

 

Güvenlik Kameraları

Güvenlik kameraları bir dijital kayıt cihazına bağlı olarak çalışırlar. Dijital kayıt cihazları vasıtası ile kontrol edilmesi istenilen alanlar 24 saat izlenebilir ve kaydedilebilir. IP kameralar ise bir network kayıt cihazına(NVR) bağlı çalışabildiği gibi direkt olarak ağa bağlanabilmektedirler.

 

 

Personel Devam Takip

PDKS(Personel Devam Kontrol Sistemi) , işletmelerde giriş – çıkış saatlerinin dijital ortamda kaydedilerek, bordroya esas puantajın ve devam kontrole ilişkin çok çeşitli raporların elde edilmesini sağlar. Bu sayede bordro hazırlanırken insan faktöründen kaynaklanan hatalar en aza indirilir. Ayrıca elde edilen raporlar, işletmenin üst yönetimine ışık tutarak geleceğe yönelik daha sağlıklı kararların alımına yardımcı olur.

 

 

Turnikeler

Turnikeli Geçiş Sistemleri ile daha güvenli ve daha kontrollü bir şekilde giriş çıkış işlemleri sağlanabilmektedir. Turnike Sistemi; kollu, VIP ve boy turnike olarak ayrılabilir. Kollu Turnike günümüzde yaygın bir şekilde raylı ulaşım araçlarından, plaza girişlerine uzanan yaygın bir kullanım ağı bulunmaktadır. Elektronik olarak dijital entegrasyon işlemleri kullanıcıların isteğine göre düzenlenebilmektedir. Söz gelimi adına düzenlenmiş elektronik içerikli bir kart ile mevcut personelin giriş yada çıkış işlemi sağlanabilmektedir. Kollu Turnike Sistemi ise geçiş çoğunlukla içerisindeki elektromekanik motor ile sağlanır. İstendiği zaman uzaktan kumandalı olarak açma-kapama işlemi ile geçişler kontrollü bir şekilde daha güvenli sağlanabilmektedir. Turnike geçiş sistemi ile herhangi bir kurum yada kuruluş giriş kapısındaki güvenlik sistemlerini sağlamış olacaktır. 

 

 

RF Etiket

Liman Otomasyon Yazılımı Güvenli Geçiş Sistemlerinde, Uzak Mesafe Takip Sistemlerinde, Kapı Bariyer Sistemlerinde, Araç Plaka Tanımlama Sistemlerinde, Mobil Veri Toplama ve İşleme Terminallerinde Araç Terminalleri ve El Terminallerinde kullanmakta olduğumuz RF Etiketleri daha bir çok kablosuz iletişimlerde kullanılabilir.