YAZILIM PROJELERİ

Arben Yapı, yazılım sektöründe ürün ve proje geliştirmektedir. Her biri kendi alanında en iyi eğitimleri almış yazılım mühendislerimiz, yazılım geliştirme için belirlenmiş dünya standartlarına sadık kalmakta ve en iyisini projelendirme adına işe odaklı çalışmaktadırlar. Paket program mantığının dışında çözüm odaklı ve TERZİ İŞİ projeler için yazılım geliştiren mühendislerimiz, geliştirdikleri projelerle bir çok başarı hikayesi oluşturmuşlardır. C, C + + , Delphi, Microsoft Visual Studio.Net, ASP.NET, PHP, Pyton, JSL, Eclipse, Java Programlama Dilleri ve Platformlarında uzmanlaşmış kadromuz, Hybrid çözümler geliştirerek sektörde farklı bir strateji geliştirme becerilerine sahiptir. MS – SQL, Oracle, My – SQL, Interbase gibi konvansiyonel veri tabanları konusunda edindikleri deneyimleri, Veri Tabanı Modeli oluşturma, Veri Tabanı Dönüşümü ve Entegrasyonu alanlarında mükemmel raporlama ve analizlere hazır hale getirmektedirler.

 

 

Etkinlik ve Organizasyon Yönetimi Yazılımı

Büyük fuar, festival, kongre ve spor organizasyonlarının yönetiminde kullanılan yazılım gelişmiş bir CRM modülünün etrafında şekillenmiş etkinlik modülü, takvim modülü, online kayıt modülü, hizmet kataloğu modülü, envanter ve kaynak yönetimi modülü, muhasebe modülü gibi gelişmiş modüler yapısı ile ihtiyaçlar dahilinde organizasyonların sorunsuz ve dünya standartlarında yönetimini sağlar.
 

 

Mobil Anket Yazılımı

Kullanımı kolay yönetim ekranları ve istatistiki bilgiyi en iyi şekilde görselleştiren rapolarıyla kamuoyu yoklama ve memnuniyet ölçümlerini en iyi şekilde belirlemenizi sağlar. Kalabalık Yönetimi Yazılımı çeşitli yazılımlarla entegre çalışabilen kalabalık yönetimi yazılımı ihtiyaç duyulan alanlarda mobil cihazların gönderdiği veriler, kamera sistemlerinin gönderdiği video analitik verileri ve kapı geçiş sistemlerinin gönderdiği verileri konsolide ederek bölgedeki kalabalık haritasını çıkarabilir. alandaki ziyaretçi sayılarını anlık, günlük, haftalık ve aylık olarak görüntüleyip raporlayabilir ve yönetimin projeksiyon yapmasına olanak sağlar.
 

 

Otopark Geçiş Kontrol Programı

Araçların Otoparka giriş ve çıkışlarını düzenlemek, kontrol ve kayıt altına almak, ücretlendirme sistemleri kurmak ve abonelikleri takip etmek amacıyla, IRDA kontrol Sisteminin kurulması denetlenmesi ve bu sistemin aynı zamanda diğer çevre güvenlik sistemleriyle entegre çalışması amaçlanmıştır.

 

 

Parmak İzi Yazılımı

İnsan parmaklarını tarar ve hafızasındaki parmak izleri ile eşleştirerek önceden belirlenen görevleri yerine getirir. Bu görev örneğin parmağı okunan kişinin kayıt altına alınması ya da belirli bir geçiş noktasından geçişine izin verilmesi olabilir.

 

 

Personel Takip Programı

Tesislere Personel giriş ve çıkışlarını düzenlemek, kontrol ve kayıt altına almak amacıyla kartlı giriş sisteminin kurulması, bu sistemin aynı zamanda Personel Devam Takip Sistemi ve diğer çevre güvenlik sistemleriyle entegre olarak çalışması planlanmaktadır. Tüm birimlerde aynı sistemlerin ve veri bütünlüğünün sağlanması amaçlanmaktadır.

 

 

Yemekhane Geçiş Kontrol Programı

Üniversite yemekhanelerinin giriş noktalarında personel, öğrenci ve ziyaret yemekhane kontrolünün sağlanması, yemekhanedeki yemek adetlerinin kontrolünün ve takibinin yapılması, kurum ana makinasında tutulan öğrenci ve personel kayıtlarıyla, yemekhanede gerçekleşen hareketlerin birbiri ile karşılaştırılması ve entegrasyonunun sağlanmasıdır.