FİRMAMIZ

BİZ KİMİZ?

2008 Yılında GSM ve haberleşme sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan Arben Yapı bu güne kadar üstlendiği tüm projeleri sorunsuz olarak tamamlamış ve bir çok köklü kuruluş tarafından takdirle onurlandırılmıştır.

Arben Yapı farklı sektörlerde ve alanında uzmanlaşabilen firmalar ile ilerlemek fikri ile oluşturuldu. Arben Yapı ile Türk Telekom , TRT, HVKK DZKK, AVEA, Turkcell, Vodafone gibi büyük kuruluşlara planlamadan montaja kadar her adımda hizmet vermiştir. Üstlendiği tüm projeleri, sahip olduğu ISO 9001 ve OHSAS 18001 belgeleri doğrultusunda anahtar teslim olarak gerçekleştirmektedir.

VİZYONUMUZ

Dünyadaki ve sektörlerimizdeki gelişmeleri yakından takip ederek hizmetlerimizi, insan kaynaklarımızı, operasyon el süreçlerimizi ve organizasyon yapımızı sürekli geliştirmek, bu doğrultuda yarattığımız farklılıkları ve projeleri müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine entegre etmek kurumsal vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ

Vizyonumuzdan aldığımız güç doğrultusunda, geliştirdiğimiz yeni projeleri ülke ekonomisine ve sektörel gelişime katkı sağlayacak şekilde uygulamaya alarak müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin bu projelerden en etkin şekilde yaralanmasını sağlamak kurumsal misyonumuzdur.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Haberleşme, GSM ve İnşaat sektöründe gösterdiğimiz faaliyetlere paralel olarak kurmuş ve uygulamakta olduğumuz kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek müşteri ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda tüm planlama, operasyon ve montaj süreçlerimizi etkin bir şekilde tamamlamak, kontrol etmek, projeleri müşterimize zamanında ve hatasız bir şekilde teslim edip memnuniyetlerini sürekli kılmak kalite politikamızdır. 

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Haberleşme, GSM, İmalat ve İnşaat sektöründe gösterdiğimiz faaliyetlere paralel olarak kurmuş ve uygulamakta olduğumuz iş sağlığı ve güvenliği sisteminin yasal gereklikleri çerçevesinde, ofis içindeki ve çalışma yapılan sahalardaki tehlikeleri ve riskleri belirleyerek gerekli önlemleri almak ,olayları incelemek ,incelenen olayların üstüne giderek çalışanların sağlığını, güvenliğini koruyacak kontrolleri ve sürekli iyileştirmeleri yapmak ve çalışanların iş güvenliği ve sağlığı bilincini artıracak eğitimleri planlamak ve gerçekleştirmek, bu doğrultuda sistemin sürekli denetimini yaparak sıfır iş kazası hedefiyle sahalarda çalışmak, iş sağlığı ve güvenliği politikamızdır.